carabaas: (Default)
[personal profile] carabaas
IMG_3010

Примерно так можно перевести название нового ресторана, который открылся недавно прямо напротив Бессарабского рынка. Этот гостеприимный стейкхауз так и называется "Sorry Vegans". Почему так называется? - может быть и не спросите вы. Но я расскажу все равно.

Потому, что когда вы придете сюда, то вас будут буквально окружать ароматы стейков. И никуда вы от них не спрячетесь. Создатели этого гостеприимного заведения поэтому и извинились заранее перед теми, кто не находит удовольствия в поедании ароматных больших красивых и сочных кусков говядины.

Но меня запахами жареного мяса смутить невозможно. И вот в составе небольшой делегации людей, которые пишут о вкусном и здоровом образе жизни (сознательно не применяю термин "блогер") попал в "Sorry Vegans" и я.

Read more... )

Моршинське літо

Aug. 16th, 2017 01:42 pm
tin_tina: (Default)
[personal profile] tin_tina
 

Гості Моршина — 2

Закордонні російськомовці — далеко не найбільша екзотика Моршина. Інколи почуваєшся тут як десь на Півдні — стільки вештається довкола густо-чорнявих і темно-смаглявих чоловіків. Вони були б достеменно схожими на зображення воїнів із перських чи ассирійських барельєфів, якби у тих воїнів зголили бороди, а їхні розкішні обладунки замінили на короткі штани, майки та капці.

Read more... )

Тут я, мабуть, дісталася іншої цікавої теми — харчування. Чи, може, краще про утюг?
 

В.Осипцов

Aug. 16th, 2017 12:09 pm
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/2)

Московсько-арапський тероризм

 Теракт у Франції. У передмісті Парижа автомобіль в'їхав у літній майданчик кафе, загинула дитина. За попередніми даними, наїзд на літній майданчик піцерії було скоєно навмисно.
 Іракська армія готується відбити в москвобанди «ІГІЛ» місто Таль-Афар
 Чутки. У Сирії повстанці збили винищувач терористичної армії Ассада

Назустріч Нюрнберґу

 Московський гауляйтер Янукович підписав лист, який показував Чуркін в РБ ООН - представник України в ООН Сергеєв. Раніше захист Януковича послався на протокол допиту Сергеєва у Нью-Йорку, намагаючись довести, що підписа не було.
 В лютому 2014 року в Раді безпеки ООН знали, що в Криму здійснюється акт агресії - Сергеєв. Він зазначив, що розповів Раді безпеки, що відбувалося захоплення державних установ і військових об’єктів у Криму невідомими людьми в зелених мундирах.
 Іловайська трагедія: У військовій прокуратурі пообіцяли зробити все, щоб московсько-фашистська розстрільна команда і рашисти, які віддали наказ на військовий злочин, сіли на лаві суду в Гаазі.

Санкції

  Понеслося. Перший московський банк відключено від SWIFT My two cents // А коли добре навчаться вирубати, то вже вирубатимуть по-серйозному. Учора ця новина зʼявилася на помийках зрадофілів, патріотів.орг.уа і інших новососій.ру, а сьогодні вже зʼявилася на офіційному московському рамблері і вз.ру. Що ж, вітаємо косолапих з почином! Сподіваємося, що не останній.
 Терористичний Іран, який порушував умови ядерної угоди і постачав московському фашистові китайську зброю, забикував і пригрозив вийти з угоди про ядерну програму в разі нових санкцій США

Read more... )
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
От теж комусь буде приємно отримати.
Хлопці, там слідком пішла наступна посилка, вже від виробника - так що ловіть одразу дві.
І не забудьте ж вимити медузи! Бо ми не встигали.

А за маленьке, але таке потрібне багатство дякую тобі, Андрей Стовбуха
Дякую, старий друже, за те, що коли б тобі не подзвонили...
коли б не запитали:
- Радість моя, а в тебе ось оце є?
ти спокійно відповіси:
- Є.
- А ось, наприклад, ось-ось це? Є?
а ти знову відповідаєш:
- Є.
А ми знову:
- А медузи там миті?
А ти:
- Та вже сама помиєш. Приїдь та забери.

А де знаходиться така чарівна скринька, ми вам так просто не скажемо.
Лише на вушко, лише своїм, лише по секрету - наприклад, на весь інтернет.
:)

... ага, і хлопці - вимийте медузи!
хоча, здається, я вже це говорила.

Read more... )https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1515849415142421

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
Диана Макарова: Молодец, Татьяна.
Давно надо говорить так - спокойно и без накруток. А то у нас привыкли, чуть что:
- Оооооуууууэээээ, это у тебя ПТСР!
- Ааааааааооооооооааааа, тогда поняяяятно...

Ну, и о том, что всех к мольберту тащить не показано. Тут ведь как - если уже у тебя оооооуууууээээ, то поможет нечто индивидуальное. И увлечение товарища по палате плетением бисера - у тебя может вылиться в рубание дров. К примеру.
А что, тоже хорошая разрядка.
А если серьёзно - Татьяна Рожкова говорит о том, что всё индивидуально, братцы, всё индивидуально...
А я повторяю свою привычную мантру - не чешите вы всех одним гребнем. Неполезно это.

З кризовим психологом Тетяною Рожковою говорили про те, чи дійсно всі бійці, які воювали у цій війні, мають посттравматичний синдром. А також, чим небезпечна контузія, які наслідки вона має і як їм запобігти.

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.

Abraham Hunter

Aug. 15th, 2017 08:58 pm

Моршинське літо

Aug. 15th, 2017 06:42 pm
tin_tina: (Default)
[personal profile] tin_tina
 

Про одну неприємну пригоду — а, властиво, про мову

На жаль, інколи буває так, що загалом приємний період часу починається не дуже добре. От і мені таке трапилося цього моршинського літа (Нічого страшного, треба просто пам’ятати, що то був не початок сумного кінця, а, як казала Аня Ширлі, кінець сумного початку).

Read more... )


kerbasi: (Default)
[personal profile] kerbasi
Коли я прийшов працювати в представництво шведської компанії, я там відповідав за продаж морського та енергетичного обладнання. І на той час я мав ідеалістичні уявлення про морську індустрію. Я вважав, що судновласник, напевно, якийсь старий морський вовк, якому пощастило розбагатіти, або нащадок такого вовка, що виріс під байки про далекі країни та шторми. У крайньому разі якийсь бізнесмен-купець, який все життя відправляв та отримував товари морем та сам не раз супроводжував вантаж.

Реальність виявилася така, що кінцеві судновласники - це бозна хто. Грецькі каламутні крутелики з сумнівним минулим, що гроші від морського бізнесу вкладають в розширення мережі казино, якісь гламурні кісо, що не вилізають з тусовок по всьому світу, і з однієї до іншої перелітають на приватних літаках, якісь припорошені неформали, що живуть в пустелі, відкривають в собі Будду, але не забувають дійти до пошти за чеком на чергову суму. Морські вовки вимерли кілька поколінь раніше, а якимсь внучатим племінничкам раптом впав на голову спадок у вигляді парочки балкерів, або просто фінансовий консультант порадив вкласти гроші саме в цю галузь.

Цікаво було переглядати застарілу літературу з аргументів, чому купувати саме наше обладнання, яке було розраховане саме на того судновласника, який знає, про що йдеться. Жодна порада не мала сенсу. Не розповідати ж гламурній кісо чи пустельному буддисту, скільки палива зекономить сепаратор "алкап" на відміну від конкуруючого. Та ще й дістанься цих персонажів...
Більш сучасні рекомендації адресувалися фінансовим компаніям, які власне й розпоряджалися активами судновласників. Але виявилося, що й це перестає працювати буквально на очах. За 90-ті роки такі компанії чітко вивели, що вони купують нове судно, відбивають гроші за рік, продають судно, замовляють наступне. Вся техніка на гарантії - бінго! Розповідай їм про економію на паливах та мастилах протягом 5-10 років. Угу...

А до чого це все. А власне до того, що тепер весь бізнес такий. І не тільки бізнес. Доброчинний сектор також. Хтось має психологічну особливість - відчуває, що повинен поділитися з ближнім. Віддає гроші в донорську організацію. Донорська організація роздає гранти громадським організаціям. Керівникам донорської організації потрібно мати кілька красивих прикладів в презентаціях, щоб в філантропа-спонсора серце заспокоїлося та захотілося ще дати та привести товариша. Якщо кілька проектів таких є, решта - просто тло, для того, щоб процес виглядав безперервним. А тут і громадськість, з якої комусь дійсно гроші на добрі справи потрібні, а комусь - просто з'їсти грант під модне гасло.

David Miller

Aug. 15th, 2017 02:29 pm
levkonoe: (Default)
[personal profile] levkonoe

Пресс-центр штаба АТО: за минувшие сутки 31 обстрел, 8 наших военных получили ранения

Кремль начал захват Беларуси?

Расстрел в "зеленом коридоре"  29 августа 2014 оккупанты в упор расстреляли выходящие по обещанному оккупантами зеленому коридору колонны сил АТО, убив по меньшей мере 366 человек и  429  ранив .    300 бойцов попали в плен. Русским Верить Нельзя

15 августа, с территории Украины выдворена российская журналистка телеканала «Россия 1» Тамара Нерсесьян, которая сняла тенденциозный сюжет о всеукраинский фестиваль «Бандерштат»:  журналистка называет «Бандершат» неонацистской, Бандеру - соратником Гитлера и организатором «зверских расправ» над поляками. Не обошлось в сюжете без упоминания о «карательные батальоны» на Донбассе и Мазепу- «предателя».

В Хорватии депутатов, поддерживающих Путина, лишили мандатов и выкинули из парламента

Эксперт, на которого ссылалась NYT: Не верю, что Украина поставляла двигатели КНДР. Эксперт по ракетам из Международного института стратегических исследований Майкл Эльман, на которого ссылалось расследование The New York Times говорит, что не утверждал о причастности украинских властей к поставке ракетных двигателей в КНДР :  Украина вряд ли поставляла ракетные двигатели для КНДР, скорее это делала Россия

Як в Україні ничегониделаеца. Частина 92 (огляд)

В помощь порохоботу : что было бы...

Реальный валовый внутренний продукт (ВВП) Украины (с учетом сезонного фактора) во втором квартале вырос на 2,4% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года.

За первые 7 месяцев 2017 года украинские авиакомпании увеличили пассажироперевозки на 37%

Украинский экспорт сельхозпродукции только в одну Канаду существенно вырос, только за первое полугодие 2017-го он превысил аналогичный показатель за весь прошлый 2016-й год. За полгода украинские порты "Черноморск" и "Южный" нарастили объёмы перевалки грузов

Из Тихой бухты  в Коктебеле  начали выжигать туристов

В Крыму закрыли очередной выход к морю,  вата начала возмущаться - приехали автоматчики. На вопрос людей:  “Почему установлен шлагбаум?”, был дан ответ: “ПОТОМУ!”.

А может и правильно закрыли... русские туристы сажают детей мочиться с пирса прямо на головы людей в море...

Уровень экономического развития Крыма ниже Конго и Вьетнама. Севастополь занимает последнюю строчку в списке самых бедных российских регионов (4264 долларов на душу). Уровень ВВП на душу населения в Украине составляет почти 8 тыс. долл.  За первое полугодие 2017 года смертность на оккупированном полуострове возросла на 11,6% в сравнении с аналогичным периодом 2016 года

Иконы Николая Второго помогают жителям Донбасса обороняться от «бандеровцев»

Ф.О.Н.Д. просимо вашої допомоги

Д.Козлов

Aug. 15th, 2017 11:56 am

Живєє всєх живьіх

Aug. 15th, 2017 10:22 am
kerbasi: (Default)
[personal profile] kerbasi
Деніс Казанський згадав про використання проросійськими угрупуваннями на сході України домену .su (Soviet Union), який досі існує, хоча давно немає СРСР. Саме цей домен було створено у вересні 1990, тобто за 15 місяців до кінця СРСР.

Я поцікавився долею інших "історичних" доменів. З більшістю з них Інтернет корпорація з присвоєння імен та номерів ICANN розбиралася дуже швидко. Ледве рік пішов на ліквідацію доменів Німецької Демократичної Республіки та Народно-Демократичної Республіки Ємен після зникнення цих держав. Пару років - на Чехословаччину, хоча там було достатньо багато користувачів. Навіть на Югославію, де мав місце політичний спротив Сербії і найбільша на сьогодні з ліквідованих доменів кількість користувачів, пішло три роки. Через внутрішні процедурні складнощі ICANN довше ліквідовувалися домени перейменованих Заїру та Східного Тимору, 5-6 років.

Але .su живєє всєх живих (скоро буде 26 зайвих років) на прохання уряду РФ та "користувачів". Отже, ще один приклад браку волі дотримуватися власноруч встановлених правил з боку міжнародної організації, коли справа стосується РФ.
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (1/2)

Covfefe

 У США мусульманці виплатять $85 тисяч компенсації за примусове зняття хіджабу My two cents // Причому самий прикол у тому, що неонацисти, ку-клукс-кланівці і інші трампаньєтки ані чичирк проти арабських завойовників на території США.

Московсько-арапський тероризм

 Чісто-поржать з наївних. Командующий Ливийской национальной армией маршал Халифа Хафтар заявил, что поднял на встрече с главой МИД Сергеем Лавровым вопрос об оказании Россией военной помощи Ливии. "Да, обсуждали. Уверены, что Россия остается нашим хорошим другом и не откажет в помощи", — сказал Хафтар журналистам. (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Ще один теракт у США. У штаті Вісконсін під час автоперегонів були розстріляні три людини.

Московський кібертероризм і пропагондонство

 Московсько-фашистська пропаганда та терористи готують інформаційну операцію про "переслідування ssкоєзичних" в Україні. Операція буде проведена синхронно з московсько-фашистськими ЗМІ і координуватися адміністрацією Главватніка.

Read more... )
kerbasi: (Default)
[personal profile] kerbasi
Щось перемкнуло, раптом згадав про порт-пункт Октябрьскій та його начальника Крапиву. Пошукав, приємно: тепер називається Ольвія. Справжня Ольвія дійсно неподалік. Взагалі, це був військовий порт. Росіяни використовували донедавна.

А пан Кропива помер практично рік тому у віці 67 років. Він в 1994 був у складі делегації від портів, мерій та вузлів зв'язку на конференції в Каламар'ї (Салоніки) в рамках програми TACIS. Грецька вже не була моїм хобі, я її забув, але хотів купити собі фундаментальну грецьку граматику. Місцеві перекладачки порадили мені книгарню, я відпросився в мера й пішов. А Крапива впав мені на хвіст, щоб я йому допоміг якісь прикраси купити в ювелірній крамниці. Допоміг звісно, англійською там ніхто не тямив, довелося на пальцях та каліченою грецькою. А потім з тієі книгарні заблукали, питалися в перехожих, а вони - ніхто англійською, але через одного - французькою. Отже, на фреллінському домовилися.

Він мене заповажав, видно було, але не був би радянським керівником, якби в розмові по ходу нашого променаду про чорноморську воєнно-морську інфраструктуру не тицьнув мені, що він, взагалі, генерал (Кучма директорів "нагородив" званнями), а я, мовляв, ніхто, людина цивільна. Воєнно-морська кафедра та звання лейтенанту запасу саме морське, а не якийсь портовий генерал - це для нього не аргумент. Я вже не кажу про мої 2 роки строкової, чого не впевнений, що мав Крапива в біографії, бо їхнє покоління переважно не служило, хто з вищою освітою.

Від нього я дізнався, що воєнна доктрина України будується на положенні, що потенційний противник - Румунія.
Отака була людина. Що він робив у 2010-2013 та з початком війни - не знаю, мої зв'язки з "історичною батьківщиною" вже майже ніякі.

http://korabelov.info/2016/06/10153
kerbasi: (Default)
[personal profile] kerbasi
Антон Санченко нагадав про русифікацію шкіл на півдні. В Херсоні зберігалася в пізньому совку лише одна українська школа. А в моєму рідному Миколаєві останню таки закрили в середині 70-х. Власне у той час в обкомі партії за освіту відповідала місцева болгарка Тазарачева. Багато розповідали про її феєричний характер, як вона полюбляє знущатися з ректорів місцевих вишів.

Я з нею перетнувся раз в шкільні роки. Наш клас був черговим на тижні, коли Тазарачева вирішила відвідати нашу школу. Моя місія була чергувати в їдальні, що означало, що на уроки я трохи запізнювався - це була передбачена практика. В день візиту Тазарачевої директриса наказала всім розсмоктатися десь і взагалі не виходити в коридори. А мене це якось оминуло, і ось я виходжу з їдальні, а напроти - вхід до школи, струнко стоять завучки та директриса, і в дверях з'являється Сама! Вона одразу тицяє в мене пальцем і починає верещати, як скажена: Ааааааааааа!!!!!! Ееееееетааааааа штооооооооо такоооооооооооооооє!!!!!!!! Аааааааааааааааа!!! - начебто шматок лайна побачила, а не радянського школяра, до того ж далеко не з останніх. Мене директриса лагідно скерувала в напрямку коридору, мовляв, йди, йди, нічого страшного...

Потім Тазарачеву я зустрів вже, коли працював в міськвиконкомі, а вона очолювала міський чи обласний пенсійний фонд. Вона випросила в мера, щоб він прислав їй когось для дармових перекладів американцям, які сортували дітей-інвалідів, кого куди на лікування чи реабілітацію, та допомагали створити державний центр догляду за тими дітьми. Ну трохи допомогти тим американцям було явно корисніше для Всесвіту, ніж сидіти в кабінеті, тому жодних образ не маю. Тазарачева тоді виглядала як така собі лагідна, добра заможна бабуся, яка в старості відчула філантропічний потяг. Ми кілька разів навіть порозмовляли дуже душевно. Я їй не казав, що я і є те само "аааааа штооооо еееееттаааааа такооооооооє" тільки на 10 років старше.

В інтернеті знайшов, що вона той центр таки очолила, і попросили її звідти тільки в 2015-му у віці 78 років. Тепер їй має бути без місяця 80.

Достеменно не знаю, але можливо саме вона є провідником русифікації миколаївської області в 80-ті роки.

http://podrobnosti.mk.ua/2015/07/03/vmesto-tazarachevoy-novym-rukovoditelem-nikolaevskogo-centra-reabilitacii-detey-invalidov-naznachili-protezhe-vice-gubernatora-yanishevskoy.html

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1646565402060300&id=100001205690197&hc_location=ufi

Profile

lluvia_ol: (Default)
lluvia_ol

August 2014

S M T W T F S
      1 2
34567 8 9
10 111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Aug. 16th, 2017 01:23 pm
Powered by Dreamwidth Studios